Голова Старобільської РДА отримав на свою адресу погрози

1456211576_vezd_v_starobelsk._yuliya_shpak

18 лютого біля будівлі Старобільської РДА відбулась акція «Всеукраїнський марш за майбутнє» , організатором якої виступив «Рух нових сил», де протестувальники вимагали імпічмент Президента України Петра Порошенка.  В день проведення акції голова Старобільської РДА Анатолій Гаркавий отримав смс-повідомлення на свій телефон з погрозами  на його адресу. 19 лютого було подано заяву до Старобільського РВ ГУ НП стосовно погрози життю і здоров’ю посадовій особі. В даний момент проводяться слідчі дії.

Відзначимо, що за результатами моніторингу соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів Луганської області за січень-вересень 2017 року Старобільський район посів перше місце.

Нагадаємо, що раніше громадськість Старобільського району зверталась до голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза надати об’єктивну оцінку ситуації, що склалась в Старобільському районі (в тому числі ситуації стосовно Гаркавого А. І.) та вимагали запровадити військово-цивільне адміністрування в Старобільському районі на випадок подальшої ескалації конфлікту.  

Крім того представники громадськості Старобільського району заявили, що вони сподіваються, що їх лист-звернення на ім’я губернатора Луганщини дійде до відповідних в Луганській обласній військово-цивільної адміністрації та будуть застосовані відповідні мірі щодо ситуації в Старобільському районі.

28312045_1203804776419031_419671484_o (1)