Пид...сы от Лисичанского оппоблока вновь раскручивают тему «русский язык», «националисты», «гетто»

n1023

На очередной сессии Лисичанского городского совета, 30 марта 2017 года, депутаты от партии «Оппозиционный блок» в очередной раз реанимировали технологию раскола общества и подыграли заявлениям северного соседа.

Данная технология не нова, мы помним, как на пустом месте и в 2004, и даже в 2014, появлялись «фашисты», «националисты», и тд.

И в этот раз в среде экс-регионалов ничего не изменилось — нардеп Сергей Дунаев, возглавляющий областную организацию партии «Оппозиционный блок», оседлал старую удобную песню про ущемления и расколы, фактически их и производя.

i

Еще не остыли следы Дунаева под стенами и внутри захваченных зданий Луганска, еще гуляет эхо его выступления в Лисичанске 9 мая 2015 года в поддержку боевиков-героев, а он уже своей партейке позволяет вкидывать в общество очередной материал российской пропаганды.

 

 

Чего только стоит упоминание про ГЕТТО:
Створюючи штучні етнокультурні та регіональні «гетто», влада блокує розкриття творчого потенціалу багатонаціонального українського народу.

Применив высокие слова, бездумные городские депутатишки, стараясь прикрыть свою провальное руководство городом и неслыханную доселе коррупцию в Лисичанске, так ничему и не научились за эти годы. Очередная попытка «оппоблока» обвинить всех и вся вокруг в собственной несостоятельности, в очередной раз может закончиться трагедией...

Разворовав город, угробив все предприятия города, превратив его в «депрессивный пгт», заблокировав его от всеукраинских культурных мероприятий, превратив систему местного самоуправления в пафос, «оппозиционный блок» создает благодатную почву для борьбы руками недовольных жизнью с центральной киевской властью.

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК висловлює свій протест проти політики дискримінації та пригноблення прав громадян, яку проводить влада. Спроби грубого втручання в суспільні та гуманітарні процеси — це пряме порушення конституційних соціальних і культурних прав.

Сьогодні для всіх українських громадян очевидно, що радикальними націоналістичними рішеннями влада намагається прикрити провали в політичній, економічній і соціальній сферах. Намагається приховати нездатність припинити війну, відвернути увагу людей від розвалу економіки і виправдати бідність. Але всупереч сподіванням такі кроки стають контрастним тлом, на якому некомпетентність, корумпованість і неспроможність правлячих кіл виглядають ще більш чітко. Навіть культурну політику влада перетворює на інструмент додаткових корупційних поборів.

Своїми рішеннями партія війни у владі провокує нові розколи і конфлікти. Вона сама стає джерелом сепаратизму.

Це стало результатом злиття інтересів коаліції і агресивних націоналістичних сил. Незважаючи на мляві спроби влади відмежуватися від націоналістів, вони рухаються за однією повісткою, надиктованою утопічними та антигуманними доктринами.

Нові розколи українського суспільства недопустимі. Ми вимагаємо від влади:

 — відмовитися від «блокад», «заборон» та кримінальних переслідувань, як методу вирішення внутрішньополітичних проблем;

 — визнати за мільйонами українських громадян їхні природні, культурні та соціальні права, право на іншу політичну позицію;

 — розпочати загальнонаціональний діалог, який буде спиратися на безумовне дотримання норм Конституції України.

Історичний досвід переконливо свідчить, що культурна і політична сегрегація завжди ставали причиною занепаду держав. Вони ніколи не дозволяли об'єднувати громадян навколо завдань національного розвитку, побудови процвітаючої економіки, досягнення високих культурних і наукових результатів.

Ослаблені, розділені суспільства завжди ставали об'єктом зовнішньої експансії. В кінцевому підсумку вони опинялися перед загрозою втрати державності та історичної перспективи.

Створюючи штучні етнокультурні та регіональні «гетто», влада блокує розкриття творчого потенціалу багатонаціонального українського народу. Закликаємо владу припинити боротьбу з російською мовою, культурою та культурами народів, які є повноправною частиною української та світової спадщини. Сьогодні потрібно зайнятися подоланням тотального безкультур'я. Спрямувати державні інвестиції у розвиток багатонаціональної української культури та мистецтва. Припинити урізання бюджетних коштів на освіту і науку.

 

Ми звертаємося до місцевих рад із закликом підтримати позицію ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Вказати владі на неприпустимість нехтування прав громадян. Влада повинна знати, як суспільство насправді ставиться до її дій.

Ми закликаємо громадськість відкрито висловитися на користь миру в Україні, єдності українського народу та захисту прав її громадян.

Мир — це право жити.

Рідна мова — право думати і говорити.

Конституція — право бути разом.

 Підтримано Лисичанською міською радою

сьомого скликання 30.03.2017 р.

Да, не стоит спекулировать поддержкой: данное заявление не поддержано Лисичанским городским советом, а поддержано только фракцией ОППОЗИЦИОННЫЙ БЛОК, которых большинство.

Давайте запомним тех, кто проголосовал за это заявление:

nAyLaeJuYVPDJ2

Очень жаль, если пустые, голословные и скользкие обвинения «дунаевцев», не имеющих под собой никакого фактажа, в очередной раз раскрутят общественный конфликт и за это никто в очередной раз не понесет никакой ответственности...

Кстати, подобное заявление лисичанских оппоблоковцев появилось после того, как прошла информация о возможном представлении в ВР Украины от Генеральной прокуратуры согласия на привлечение к уголовной ответственности, задержание и арест народного депутата Юрия Бойко