Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірка місць проведення дорожніх робіт

Дорога Н-21_Новоайдар_Старобільськ (1)

Служба автомобільних доріг у Луганській області продовжує інформувати про хід  Тижня безпеки дорожнього руху ООН. Нагадуємо, що за ініціативи Укравтодору,  з 9 по 15 листопада  вживаються  заходи для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування.

Докладніше про це розповів  заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області з експлуатаційного утримання Євген Філін.

За його словами, Служба автомобільних доріг у Луганській області постійно опікується проблематикою  безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності.

Втім, мета саме цього Тижня безпеки дорожнього руху  – об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій,  ЗМІ та суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та популяризації дотримання правил дорожнього руху.

«Спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області, в межах проведення Тижня безпеки-2020, проводять  перевірки доріг в межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху.

Ми  перевіримо  наявність попереджувальних дорожніх знаків та інформаційних панно на ділянках в місцях концентрації ДТП та ділянках з підвищеною аварійністю» — розповів Євген Філін.

Окрім того, будуть  приведено до належного санітарного стану зупинки  громадського транспорту, автопавільйони. Окрему увагу буде приділено перевірці забезпечення безпеки на підходах до залізничних переїздів.

Євген Філін  повідомив, що рамках проведення Тижня безпеки,  будуть встановлені два світлофорні об’єкти у Кремінському районі, за участю підрядних організацій, встановлено «лежачого поліцейського» у Старобільському районі. 

Євген Філін нагадав також, що під час ремонту доріг у рамках  проєкту #Велике_Будівництво, дороги не перекривалися: роботи ведуться по одній стороні. Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму.

Євген Філін повідомив, що він особисто перевірив місця проведенні робіт на предмет забезпечення техніки безпеки, безпеки  проїзду та організації дорожнього руху.

«Ми перевірили відповідність місць проведення дорожніх робіт на відповідність ОДР та СОУ. Так, наприклад, наразі тривають роботи на Новоайдарському мосту на  км 42+533 автомобільної дороги  Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар. Рух транспорту забезпечено по лівій стороні. На мосту встановлені знаки та огорожа, працює світлофор.

Днями відбулося бетонування монолітної плити на двох прольотах  по правій частині мосту. Очікується, що 13 листопада  бетонування продовжиться на інших прольотах. Тимчасово, з 09.00 до 17.00, рух по мосту буде перекрито через проведення бетонних робіт. 

Схема об’їзду буде встановлена на під’їзді до об’єкту. Об’їзд буде забезпечено у межах селища Новоайдар. Перепрошуємо за тимчасові незручності», – повідомив Євген Філін.

Співробітники Національної поліції України, у співпраці з якими  працює Служба автомобільних доріг у Луганській області, допоможуть забезпечити безпечне проведення робіт.

Автомагістраль_Новоайдар (1) Дорога Н-21_Новоайдар_Старобільськ (2) ЄВРОДОР Кремінна  Рубіжне (6) Новоайдарський міст (2)