Тука в размышлении... создавать или не создавать, вот в чем вопрос

Тука

Глава Луганской ОВГА Георгий Тука рассказал о том, как правоохранительная и государственная система бездействует в борьбе с сепаратизмом.

"Опытные люди" вже багато разів мені казали: "ти надто відвертий. сьогодні тебе не чіпають, але все фіксують. прийде час, і до тебе прийдуть і запитають і щодо автівок з-за кордону, і щодо амуніції та озброєення, і щодо твоєї "боротьби з контрабасом".
Я не дитина і прекрасно розумію те, що в кожному відомстві на мене тихенбко збирається дос"є. Але... на моє переконання, у будь-якої людини (якщо вона — Людина, а не істота) настає той момент, коли вона робить свій вибір: чи вона починає ДІЯТИ, чи іона продовжує спостерігати за бездіяльністю корумпованої правоохоронної системи. Такий србі — час "Ч".

Безкарність сепаратистів по всій країні, зухвалість хабарників, безпорадність правоохоронців, продажність суддів, запланована бездіяльність прокуратури та суцільна політична проституція — що ще треба для того, аби чоловік зрозумів що він — Людина! Людина, яка має право і обов"язок взяти безпосередньо на себе відповідальність за майбутнє своїх дітей, своєї Батьківщини?
Я, як людина, яка наразі має чималі важеоі впливу на життя однієї з областей нашої України, дивуюсь з незграбності (небажання) державної системи боронити нашу Україну. 
Я багато разів відмовлівся від організації свого власного "партизанського загону" (досить нам олігархічних банд"). Але, скажіть на милість, ЩО я має робити з суддями, які постійно відвідують окуповану територію? Як я маю реагивати на численні візити своїх підлеглих до ЛНР? Хтось вірить в те, що ФСБ залишає цих державних службовців поза своєї уваги??? А ми дивуємось з суддівських рішунь щодо сепраратистів, з тягонини впроваджень з боку прокуратури, з мовчазного спостереження з боку місцевого СБУ...
Мабуть, настає той час, коли треба забувати про посаду, та повертатись до "десантно-волонтерського лозунгу" — "ніхто крім нас"!

НАБРИДЛО МОВЧАТИ!"

Георгий Борисович, вы не первый месяц руководите областью. Прекрасно должны уже понимать, что все пущено на самотек. Верхи не хотят, низы не могут. Верхи не хотят бороться, потому что прекрасно понимают, что лично им сепаратизм ничем не грозит. Ну развалится страна... ну и что? Ну уедут или даже не уедут они со своими нахомяченными у народа запасами. Им хоть там, хоть здесь будет неплохо. А низы просто не могут. Нет материальной базы, нет защиты от правоохранителей, СБУ быстрее схватит патриота и выдаст за откровенного бандита, чем будет разрабатывать сепаратистов. А ведь у нас пороховая бочка. Спокойствие кажущееся. Власть на местах, а она в подавляющем своем большинстве представлена Оппозиционным блоком, искусственно нагнетает ситуацию, озлобляя людей. И когда-то прорвется этот гнойник. И вновь милиция, то бишь полиция будет «с народом», а СБУ и прокуратура в сторонке.