У Сватовому представили нового голову РДА

koN3DP6jlSbxnNaUwev2-e1634043621589

Олег Володимирович Сліпець — новий голова Сватівської райдержадміністрації.

Сьогодні Сергій Гайдай вручив йому посвідчення з побажанням плідно працювати на благо району. Насамперед, дав настанову налагодити комунікацію зі всіма головами ОТГ, адже тільки співпраця приносить плоди успіху.

Хто ця людина і що про неї відомо.

Олегу Володимировичу 52 роки. Він одружений і має сина. Народився у Містках Сватівського району, але живе у Троїцькому. Принаймні, так вказано у декларації. У відповідності до неї у Троїцькому у власності родини Олега Сліпця є квартира, машина, гараж та земельна ділянка.

З 26 травня 2020 року і до 31 березня 2021 був головою Троїцької районної державної адміністрації.

У Олега Сліпця дві вищих освіти ‒ у 1993 році закінчив Ворошиловградський державний педагогічний інститут за спеціальністю історія та педагогіка виховної роботи, також у 2000 році навчався на спеціальності «Державне управління» в Східноукраїнському державному університеті.

Раніше працював начальником відділу у пункті пропуску «Демино-Олександрівка», начальником вантажно-пасажирського відділу та начальником митного поста «Лантратівка», начальником митниці у пункті пропуску «Демино-Олександрівка» митного поста «Старобільськ», головним спеціалістом загального відділу Троїцької райдержадміністрації.