В Северодонецке очередное нарушение в горсовете

письмо

Депутат Ольга Лишик подала запрос городскому голове по поводу наличия в горсовете одновременно двух секретарей — Гавриленко и Буткова. Получив ответ, поделилась им в своем Фейсбуке.

Приводим комментарии Ольги Лишик по поводу данного ответа мэра Казакова.

УВАГА! Особливо правоохоронним органам! Отримала відповідь на свій депутатський запит!
Згідно статті 50 Закону Украіни «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження секретаря міської ради закінчуються одночасно із закінченням його депутатських повноважень в день відкриття першої сесіі нового скликання. За методичними роз’ясненнями Головдержслужби Украіни, у разі закінчення строку повноважень у трудовій книжці секретаря ради робиться запис: «Звільнений у зв’язку із закінченням строку повноважень ради п1.ст50 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». Начальник відділу кадрів Сєвєродонецькоі міської ради некомпетентно надала відповідь і продовжує проставляти лікарняні обом секретарям в робочому табелі, що є нецільовим використанням бюджетних коштів!
АБЗАЦ ДРУГИЙ — перевищення повноважень посадовоі особи Казакова В.В. та депутата 7 скликання Гавриленка А.А. Знаходячись на лікарняному та у відпустці (як хто????) Гавриленко А.А. виконував обов’язки секретаря міської ради!!! зі всіма повноваженнями (доступами до документів, підписами, використання службового майна), що є порушенням законодавства Украіни та службовим злочином!
АБЗАЦ ОСТАННІЙ — відкриваємо сюжети СТВ з 2 по 21 грудня і дивимось голосування Дядика та Гавриленка та коментарів рішень виконкому депутатом Гавриленко А.А.!