Зеленський у Сєвєродонецьку: Кожен українець має проголосувати, щоби зробити вибір і для себе, і для своїх дітей

799A0225

799A0200 799A0272 799A0284 799A0332

24 березня студія «Квартал 95» подарувала мешканцям Сєвєродонецька і гостям міста справжнє гумористичне свято, давши відразу два концерти. На перший, соціальний, отримали запрошення освітяни, медики, студенти, ветерани й учасники АТО, а також люди з особливими потребами. Другий із концертів був комерційним. Увечері в неділю сєвєродончани показали, що таке справжня любов до народних улюбленців – студії «Квартал 95» на чолі з Володимиром Зеленським. До слова, серед глядачів були й мешканці інших міст. Так, Олена Бутенко поділилася радісними переживаннями: «Ми з міста Торецька, це прифронтова зона, на лінії вогню. Тому такий концерт – це дійсно щось неймовірне для нас. Це справжнє перезавантаження. Це заряд позитиву, якого вистачить і на весну, і на літо, і на осінь».

Соціальні концерти для «Кварталу 95» – практика геть не нова. Коміки почали давати їх близько п’яти років тому. Пояснюють це тим, що хочуть подарувати хороший настрій тим українцям, які не можуть собі дозволити придбати квитки. «Ми все одно даємо комерційний концерт в місті, тож залюбки готові витратити ще дві години власного життя, аби подарувати заряд позитиву людям, які, переконаний, будуть посміхатися ще не один тиждень», – пояснює лідер «Кварталу 95» Володимир Зеленський. При цьому артист підкреслює, що тур не є агітаційним, адже запланований був ще півтора роки тому, коли про можливе президентство він навіть не думав.

Зеленський також знайшов час, щоби поспілкуватися з пресою. Розповідав переважно про творчі плани, однак, не оминув увагою й політичних питань. Зокрема, закликав усіх не бути байдужими до виборів. «Вибір є у будь-якої людини. Єдине, перед чим я би ніколи не робив вибір, як простий громадянин України, це перед тим, йти на вибори чи ні. Треба обов’язково йти, не думати про фальсифікації, не думати про все це. Тому що ти, як громадянин, вибираєш життя. Вибираєш його для себе, вибираєш для своїх дітей», – сказав він.

Чи буде в артиста шанс очолити країну, стане відомо вже 31 березня. Наразі ж він більш ніж реальний, адже в поточному місяці Володимир Зеленський продовжив упевнено очолювати рейтинги президентських перегонів, солідно випереджаючи своїх найближчих переслідувачів – Тимошенко й Порошенка. За даними соцопитування, що було проведене з 14 по 22 число Київським міжнародним інститутом соціології, у Зеленського 31,2% підтримки, у Порошенка – 17,1%, а в Тимошенко – всього 12,5%.