Жены террористов: откуда появились и чем занимаются «первые леди ЛДНР»

Larysa-Plotnytska

Населенню окупованого Донбасу та України мало відомо про інтимні та фінансові таємниці “лідерів” терористів квазіутворення “ЛДНР”.

Справжні та неофіційні дружини й коханки “лідерів” терористів “ЛДНР” зайняли високі щаблі впливу серед окупаційної “влади” Донбасу, і займаються перерозподілом багатств і бізнесів на підконтрольних ним територіях.Журналісти вирішили дослідити наявну інформацію про “дружин” та коханок Захарченка і Плотницького та їх роль на підконтрольних ним недореспублік “ЛНР” та “ДНР”.

Після спроби створення міфічної “Новоросії” на сході України, окуповані Росією території Донбасу зажили новим життям. Майже два роки тому під егідою спецслужб Кремля проросійські терористи почали тотальну війну на Донбасі, обіцявши обдуреному населенню кардинально покращити життя простих людей. Головною їхньою тезою була “боротьба з олігархами” України і побудова “народних республік”. Однак, після закріплення на невеликих, але густо населених територіях, мільйони громадян окупованих районів Донбасу усвідомили, що швидко збідніли і більшість із них жебраючи ледь-зводить кінці з кінцями. В той час як “лідери” терористичних угруповань “ЛНР” та “ДНР” на очах збагачуються і продовжують будувати монопольну бізнес-імперію на підконтрольних територіях.

Ні для кого не секрет, що у квазіутворенні “ЛДНР” чітко проглядається характерна риса терористичного режиму: так як самопроголошені “лідери” не мають часу для контролю за усіма прибутковими галузями, цим питанням займаються їхні “половинки” – дружини і коханки, або ті, кого російські та терористичні “ЗМІ” такими показують.
Захарка 2За короткий період в півтора роки родини і клани самопроголошених “лідерів” нажили чималі статки і міцно закріпили за собою найприбутковіші галузі та ринки. Як заведено за класичного феодалізму, “половинки” терористів займаються свого роду “адмініструванням” і контролюють певні галузі прибуткових “годівничок” недореспублік. У деяких випадках, вони навіть керують певними бандформуваннями. “Сімейні бюджети” Захарченка і Плотницького поповнюються, в першу чергу, за рахунок промислових підприємств та російської “гуманітарки”. На думку фахівців, у квазіутворенні “ЛДНР” цілком відновлене таке поняття, як “сім’я”, і після “зачистки” від непокірливих ватажків бандформувань найманців, без “лідерів” на окупованих територіях вже нічого не вирішується.

Дружини Захарченка і Плотницького – не наймедійніші персони в “ЛДНР”, однак, з часом про їхню діяльність у мережу потрапляють цікаві подробиці. При цьому варто зауважити, що російські спецслужби оберігають доступ до них на такому ж рівні, як і самопроголошених лідерів терористів.
Лариса Плотницька

Лариса Плотницька – “перша леді ЛНР”. З нею можна було познайомитись у єдиному інтерв’ю російському ТВ. На неї поклали відповідальну місію – контроль за усіма гуманітарними місіями на окупованій Луганщині. Фактично – це контроль за єдиним постійним джерелом постачання “гуманітаркою” – сумнозвісними “гумконвоями” з Росії. Міжнародні гуманітарні місії заборонені у квазіутворенні ЛДНР через те, що вони вимагають прозорості і контролю за наданою допомогою, а такий варіант не влаштовує терористів. А московські куратори дозволяють брати участь у тіньових та прибуткових схемах збагачення на постачанні “гумконвоїв”, який можна спільно “розпилювати”.

За свідченням джерел, Лариса Плотницька має свій відсоток з кожної партії чергового “гумконвою”. Виявляється, саме вона є співвласником мережі супермаркетів “Народний”. Усі товари з “гумконвоїв” в подальшому потрапляють на реалізацію до цієї торговельної мережі. Іншою великою торговельною мережею, яку присвоїла собі родина Плотницьких, стало “Метро”, який з таким озвірінням грабували здичавілі “ополченці”.
Лариса Плотницька 4Звичайне пограбування, тобто “віджимання”, банди Плотницького назвали “націоналізацією”, однак, опозиційні бандформування найманців “ЛНР” (у тому числі ліквідовані) неодноразово звинувачували Плотницького у присвоєнні собі як “гумконвоїв”, так і “віджиманні” товарів та подальшій реалізації на ринках і супермаркетах того, що передбачалося безкоштовно роздавати голодному населенню та найманцям.

У дійсності, Лариса – друга дружина терориста Плотницького. І від першого, і від другого шлюбів у самопроголошеного “лідера ЛНР” є діти: син від першого шлюбу, донька від другого.

Іншою надприбутковою сферою збагачення Плотницького є нафтовий бізнес та АЗС, які залишились на окупованих територіях Луганщини. Більшість цього палива нелегально постачається з території РФ. Є інформація, що Лариса Плотницька також курує бізнес АЗС-станцій на окупованих територіях.
Лариса Плотницька 3

Дружина Олександра Захарченка – Наталія Захарченко, набагато молодша за “лідера” терористів Донбасу. “Перша леді ДНР”, як і її “колега” з Луганщини, також курує “віджаті” її чоловіком супермаркети, і адмініструє тіньовий бізнес у окупованому Донецьку. На її тендітних плечах також тримається перерозподіл як “гуманітарки” з Росії та інших прибуткових “бізнесів”. Однак, як виявилось, у Захарченка є ще одна дружина, яку також звуть Наталія. Виявляється, з нинішньою “медійною дружиною” терорист живе незаконно, а справжня, “перша дружина” і далі живе у тій же халупці, у якій раніше жив бандит. З нею офіційний шлюб він досі не розірвав.
Наталья Захарченко

Подібні приклади не поодинокі серед медійних “лідерів” терористів. У відомого бандита “Мотороли” в Росії залишилась дружина, а на Донбасі він вирішив завести “похідну” “дружину” – до цього повію з Донецька, яку на районі всі знали під прізвиськом “Каністра”.
Моторола і КаністраЯк бачимо, серед “лідерів” терористів поширене недотримання цивільних та церковних традицій шлюбу, хоча вони показово пропагують себе “носіями православних цінностей” і канонів церкви, “ревнителями і захисниками православного світу”.

Однак, як виявилось, ватажки бандформувань окупованого Донбасу спираються не лише на своїх “похідних дружин”. Як Захарченко, так і Плотницький, значну частину надприбутків і їх адміністрування поклали на своїх коханок.

Так, на окупованій Луганщині доволі впливовою є коханка Плотницького – Лариса Айрапетян – так звана “Міністр охорони здоров’я” недореспубліки “ЛНР”. За сумісництвом вона є коханкою Плотницького. Їх пов’язують не лише інтимні зв’язки, але й давні схеми у клані Єфремова під час їхньої діяльності у “партії регіонів”.
Айрапетян Лариса Леонидовна3Разом з Плотницьким Айрапетян брала участь у формуванні терористичного бандформування “Зоря”, де її призначили завідувачем медичної частини. Згодом Плотницький доручив їй контроль за медичною частиною “гумконвоїв”, а також розподілом ліків по території окупованої Луганщини.

У Захарченка також є впливова коханка – Єлєна Філліпова, секретар “глави” терористів Донеччини. Між нею та Олександром Захарченком також існує не лише інтимний зв’язок, а щось глибше, адже з нею терорист також підтримував зв’язки впродовж багатьох років.
Єлєна ФілліповаМожливо, їх пов’язують якісь давні кримінальні діяння. Завдяки цьому зв’язку “секретарка” протягнула на високу посаду у квазіреспубліці свою доньку – Олександру Філліпову. З нею пов’язано чимало гучних скандалів у т. зв. МГБ ДНР. Як виявилось, Філліпова фактично контролює цю структуру, проводить у ній жорстку “зачистку” і розгорнула справжні репресії проти неугодних, які не бажають підкорятися їй.

Журналіст із Донецька Олександр Мацука у програмі “Гражданская оборона” на телеканалі ICTV зазначив, що вказана схема розподілу надприбутків серед дружин та коханок – типова схема “родинного клану” донецької мафії. Це свого роду традиція серед таких бандформувань. У того ж Януковича була офіційна дружина, але в Межигір’ї з ним жила коханка і позашлюбна дитина. Син Януковича Олександр перебрав на себе значну частину адміністративних функцій з прибуткових бізнесів. А “найближче оточення”, яке фактично і становило кістяк “сім’ї”, так само отримувало доступ до перерозподілу багатств країни. За цією ж схемою діють і “лідери” терористів, серед яких так само поширене кумівство і клановість, але у значно менших масштабах невеликих частин окупованої Донецької та Луганської областей.