У Сєвєродонецьку відбулися урочистості до 33-ї річниці виводу військ з республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій.

15 лютого, в день пам’яті до 33-ї річниці виводу військ з республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав небайдужі мешканці, міська влада та Сєвєродонецька міська рада воїнів-інтернаціоналістів зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять тих, кого вже немає з нами.

15 лютого для всіх – особлива дата. Щороку в цей день вшановують воїнів-інтернаціоналістів та тих, хто не повернувся з війни.

         Учасники хвилиною мовчання вшанували всіх воїнів, які загинули в Афганістані, померли від ран і хвороб та загинули при захисті України в зоні проведення АТО.

Слова подяки та підтримки воїнам-ветеранам висловив Сергій Сізов голова ГО «Сєвєродонецька міська рада воїнів-інтернаціоналістів»

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк:

«Вони захищали мир, спокій, честь і гідність нашої держави, підтримували закон і порядок. Вони гідно виконали свій інтернаціональний обов’язок. На тлі сьогоднішніх подій, ваш досвіт, ваші вміння, ваші принципи життєві, дуже необхідні нашій державі, нашому молодому поколінню. І за те, що ви його передаєте, велика вам шана і подяка».

Варто нагадати, що після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.